حضور رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در دفتر نمایندگی بنیاد در قم

رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در دفتر نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در قم حضور یافت و در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵

به گزارش اداره روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام محمدحسن مهدوی مهر، رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی طی جلسه‌ای در جریان فعالیت‌های دفتر نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی در قم قرار گرفت و همچنین از نزدیک با عملکرد این مجموعه در توسعه و تثبیت همکاری‌های علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی با نهادها و مراکز حوزوی آشنا شد.

در این جلسه که با حضور حجت‌الاسلام دکتر مرویان حسینی مدیرعامل  و معاون پژوهشی بنیاد صورت گرفت، حجت‌الاسلام محمدحسن مهدوی مهر رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی از عملکرد دفتر نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی در قم، قدردانی کرد.

در ادامه جلسه ضمن گفت‌وگو و تبادل‌نظر در خصوص پیشبرد اهداف مجموعه و موانع و چالش‌های پیش رو، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مهدوی راد مسؤل دفتر نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی در قم نیز با تأکید بر ضرورت ارتباط مستمر و مؤثر بنیاد پژوهشهای اسلامی با نخبگان حوزه و پژوهشگران قم بیان کرد: تأسیس و عملکرد نمایندگی قم طی این سال‌ها گام مهمی در تحقق ارتباط اساتید و مفاخر علمی با آستان قدس رضوی بوده است. 

Add new comment:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید