با همکاری بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی

نشست «منزلت تربیت در منظومه انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود

با همکاری بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، نشست «منزلت تربیت در منظومه انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود.
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

به گزارش اداره روابط عمومی و بین الملل بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی نشست «منزلت تربیت در منظومه انقلاب اسلامی» از سلسله نشست‌های گام دوم انقلاب با همکاری گروه اخلاق و تربیت اسلامی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی و معاونت پژوهشی حوزه علمیه خراسان رضوی همزمان با ایام الله دهه فجر برگزار می‌شود.
این نشست در قالب دو موضوع «بازخوانی تجلیات ـ تربیت جهادی» در سیره اسوه‌ها(شهید چمران، شهدای هسته‌ای و شهید سلیمانی) و تاملات نظری در باب مولفه‌ها و استلزامات «تربیت جهادی» در گفتمان انقلاب اسلامی  تدارک دیده شده است.
 دکتر جمیله علم الهدی، دانشیار دانشگاه شهید بهشتی و رئیس شورای تحول آموزشی، حجت‌الاسلام و المسلمین جواد نظافت، مدیر مدارس علمیه حضرت مهدی(عج) و استاد حوزه و استاد جلیل معماریانی، مدیر موسسه فرهنگی کتاب پردازان و مدرس و محقق تربیتی در این نشست به تبیین موضوعات یاد شده می‌پردازند.

همچنین دکتر محمد لایقیان، مدرس دانشگاه و پژوهشگر سیره تربیتی شهید چمران؛ دکتر احسان خانه‌آباد، پژوهشگر هسته‌ای و همکار شهید احمدی روشن و سردار صفرعلی موسوی، فرمانده سپاه انصار و هم‌رزم شهید قاسم سلیمانی از سخنرانان این نشست هستند.
دکتر جمال یزدانی، عضو هیئت علمی پژوهشکده شهید صدر دبیر این نشست است.
گفتنی است، نشست «منزلت تربیت در منظومه انقلاب اسلامی» در تاریخ 5 شنبه 23 بهمنن ماه ساعت 9 تا 12 برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت حضور مجازی در این نشست از طریق لینک وبیناری به آدرس webinar.aqr.ir/bndمراجعه فرمایند.

Add new comment:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید