با رویکرد افزایش تعامل و همدلی در سال جدید

اولین جلسه کارکنان اداری و مالی بنیاد پژوهشهای اسلامی برگزار شد

اولین جلسه کارکنان اداری و مالی بنیاد پژوهشهای اسلامی با رویکرد افزایش روحیه تعامل، همکاری و همدلی در سال جدید برای رسیدن به اهداف سازمانی با حضور سرپرست معاونت اداری و مالی، مدیران و کارکنان اداری و مالی بنیاد برگزار گردید.
۱۴۰۰/۰۱/۱۱

به گزراش اداره روابط عمومی و بین الملل بنیاد پژوهشهای اسلامی، در ابتدای جلسه جواد علایی سرپرست معاونت اداری و مالی بنیاد ضمن تبریک فرخنده میلاد با سعادت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و سال نو، اظهار داشت انشاءالله امسال که طلیعه آن با میلاد است، سال ظهور و خدمت در رکاب آن حضرت باشد.
ایشان با اشاره به بازدید هیئت عالی رتبه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجة الاسلام والمسلمین دکتر عاملی در روزهای پایانی سال 1399 اظهار داشت: نگاه بلند و رفیع تولیت معزّز آستان قدس رضوی، ارتقاء سطح و تراز بنیاد پژوهشهای اسلامی و ثبت آن در مراجع قانونی از جمله دبیرخانه شورای عالی فرهنگی است که با حمایت ریاست محترم سازمان علمی و فرهنگی و اهتمام ریاست محترم بنیاد در حال پیگیری است و انشاالله تحقق اهداف متعالی ترسیم شده در اساسنامه جدید بنیاد را در مسیری هموارتر از گذشته تدارک می نماید و ساختار جدید بنیاد نیز متناسب با الزامات قانونی مترتب بر این فرایند خواهد بود که ظرفیت‌های قابل توجهی را فراهم خواهد ساخت.
سرپرست معاونت اداری و مالی بنیاد افزود این نگاه مثبت و فاخر، فرصت مغتنمی را پیش روی ما می گذارد که با تلاش و اهتمام و دغدغه‌مندی، نقش آفرینی موثری را در پیشبرد مباحث مرتبط با حوزه اداری، مالی، پشتیبانی و سرمایه انسانی داشته باشیم.
علایی افزود خداوند متعال در تقدیر ما مقدر کرده است در مشهد زندگی کنیم، در مشهد در بارگاه ملکوتی حضرت رضا علیه السلام اشتغال داشته باشیم و در آستان قدسی حضرت، خدمتگزار و پشتیبان عرصه علم و پژوهش به ویژه معارف رضوی باشیم که انشاالله با خلوص نیت و خدمت خالصانه‌ای که خواهیم داشت، مشمول دعای حضرت که فرمود رحم الله احیا امرنا باشیم و این افتخار را باید به احسن وجه ارج نهاده و شاکر باشیم.
ایشان عدالت محوری، تلاش مضاعف برای حسن انجام وظایف، رعایت نظم و انضباط اداری، همراهی، همکاری و انسجام درونی را در پیگیری امور جاری مورد تاکید قرار داد.
جلسه با بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات مدیران و کارکنان محترم اداری و مالی ادامه یافت و در پایان جلسه ناظر به عملکرد سال 1399، تقدیر جناب حجة الاسلام دکتر مرویان حسینی ریاست محترم بنیاد پژوهشهای اسلامی به دلیل حسن همکاری و تلاش تنی چند از همکاران به ایشان ابلاغ و تقدیم گردید.
ریاست محترم بنیاد در این تقدیرنامه اظهار داشته اند: بی تردید، همت بلند، اتقان در کار و داشتن روحیه جهادی، از ارزنده‌ترین سرمایه‌های خدمت در بنیاد پژوهشهای اسلامی  است که فزونی روزافزون آن را برای شما و دیگر همکاران آرزومند است.

Add new comment:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید