به همت نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در قم؛

رونمایی از پوستر فراخوان مقاله همایش علمی «کتاب عیون اخبار الرضا از نگاه فرهیختگان» 

همزمان با ایام دهه کرامت پوستر فراخوان همایش علمی «کتاب عیون اخبار الرضا از نگاه فرهیختگان» به همت نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در قم رونمایی شد.
۱۴۰۰/۰۳/۲۰

به گزارش روابط عمومی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، همایش«کتاب عیون اخبار الرضا(ع) از نگاه فرهیختگان» یکی از برنامه‌های محوری  نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در قم  است که در سال آینده برگزار خواهد شد.
این همایش در 16 محور به تبیین و شرح  معارف فلسفی – عقلی، معارف فقهی، اعتبار سنجی و آسیب شناسی احادیث، معارف اقتصادی و حقوقی کتاب عیون اخبارالرضا(ع) می پردازد.
همچنین روش‌شناسی حدیثی شیخ صدوق در تالیف کتاب عیون اخبارالرضا(ع)، جایگاه این کتاب در مطالعات شیعه شناسی، معارف فلسفی – عقلی و تبیین و شرح معارف اخلاقی کتاب عیون اخبارالرضا(ع)، معارف تفسیری، فرهنگی و احادیث این کتاب ارزشمند از دیگر محورهای همایش علمی کتاب «عیون اخبار الرضا(ع)از نگاه فرهیختگان» است.
علاقمندان از طریق کانال ایتا به آدرس @qomislamic  می‌توانند مقالات خود را ارسال فرمایند و مهلت فراخوان نیز تا تاریخ 10 اسفندماه اعلام شده است. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 025-37733029 و 09933366546 تماس حاصل فرمایند.

Add new comment:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید