همزمان با دهه امامت و ولایت؛

نخستین همایش علمی «ترجمان غدیر» برگزار می‌شود

به همت نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در قم، همزمان با دهه امامت و ولایت، نخستین همایش علمی «‌ترجمان غدیر» در قالب وبینار برگزار می‌شود.
۱۴۰۰/۰۴/۳۰

به گزارش اداره روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، این همایش در قالب 5 نشست تخصصی پیش‌بینی شده است؛ نخستین نشست در تاریخ شنبه دوم مرداد ماه ساعت 11تا 13 با عنوان «حج بَلاغ یا حج وَداع»  برگزار می‌شود که حجت الاسلام و المسلمین مهدوی راد؛ دانشیار دانشگاه تهران در این نشست به ایراد سخن می‌پردازد.
دومین نشست روز  یکشنبه سوم مردادماه از ساعت 11 تا 13 با حضور حجت‌الاسلام و السملیمن محمد اسعدی؛ دانشیار پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود و موضوع «امامت و چالش تکفیر در اندیشه شیعی» تبیین و بررسی می‌شود.
همچنین «نقش امام در علم کلام» عنوان دیگر نشستی است که در تاریخ دوشنبه چهارم مرداد ماه از ساعت 11 تا 13 با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین رضا برنجکار؛ استاد تمام دانشگاه تهران تدارک دیده شده است.
روز سه شنبه 5 مردادماه از ساعت 11 تا 13 نیز نشستی با عنوان «جایگاه علامه میر حامد حسین و کتاب عقبات الانوار در امامت پژوهی معاصر» با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمد تقی سبحانی ؛ رئیس انجمن کلام حوزه علمیه برگزار می شود.
در آخرین نشست نیز موضوع «ارزیابی راهبردهای اهل سنت از تلقی شیعه در تفسیر آیات ولایت» توسط حجت‌الاسلام و المسلمین فتح الله نجارزادگان؛ استاد تمام دانشگاه تهران در تاریخ چهارشنبه ششم مردادماه از ساعت 11 تا 13 تبیین و بررسی می‌شود.‌
علاقمندان برای حضور و بهره‌مندی از مطالب این نشست‌ها می‌توانند به آدرس webinar.razavi.ir.qom،   aparat.com/qomislamic/live  و/qomislamic inestagram.com
مراجعه فرمایند.

Add new comment:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید