با همکاری بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی؛

دومین پیش نشست علمی کنفرانس بین المللی «تبلیغ جهانی دین» برگزار می‌شود

با همکاری بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی دومین پیش نشست علمی کنفرانس بین المللی «تبلیغ جهانی دین» برگزار می‌شود.
۱۴۰۰/۰۸/۰۱

به گزارش اداره روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، این پیش‌نشست با همکاری بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، مرکز ارتباطات و بین‌الملل حوزه‌های علمیه، انجمن علمی ترجمه و زبانهای خارجی حوزه علمیه قم و جامعة المصطفی العالمیه برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین بهروزی لک؛ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در این جلسه به موضوع «تاثیرات فرهنگ در عرصه تبلیغ بین الملل» اشاره کرده و حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی کوهساری؛ رئیس مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه‌های علمیه موضوع «اولویتها و راهبردهای تبلیغ دین در عرصه بین الملل» را برای مخاطبان بازگو می‌کند.
همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین مشکی؛ رئیس موسسه بین‌المللی المرتضی نیز با موضوع تبیین و بررسی «تبلیغ دین در فضای بین‌الملل؛ بایسته‌ها و عرصه‌ها» به سخنرانی پرداخته و در ادامه حجت‌الاسلام و الملسمین دکتر سعیدی فاضل؛ دبیر علمی کنفرانس تبلیغ دین، به معرفی این کنفرانس می‌پردازد.
این نشست در تاریخ دوشنبه سوم آبان ماه سال جاری از ساعت 9:30 تا 11:30 تدارک دیده شده است و علاقمندان جهت شرکت در این پیش نشست می‌توانند به آدرس وبیناری https://vc.miu.ac.ir/mashhad مراجعه کنند.
ضمنا به شرکت کنندگان  در این جلسه گواهی حضور اعطا خواهد شد.

Add new comment:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید