با مشارکت نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی درقم؛

مجموعه نشست‌های «مشق حدیث‌‌پژوهی» برگزار می‌شود

با مشارکت نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در قم و میز توسعه و توانمندسازی علوم اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی در راستای طرح ملی، مجموعه نشست‌های «مشق اجتهاد» برگزار می‌شود.
۱۴۰۰/۱۱/۰۱

به گزارش روابط عمومی و بین الملل بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، مجموعه نشست‌های «مشق حدیث‌پژوهی» از سوی گروه آموزشی علوم قرآن و معارف حدیث مرکز تخصصی آخوندخراسانی، با حمایت میز توسعه و توانمندسازی علوم اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی و مشارکت نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی درقم برگزار می‌شود.

گام نخست مجموعه نشست‌های مشق حدیث‌پژوهی با عنوان «آشنایی با عرصه‌‌ها و روش‌های حدیث‌‌پژوهی» از تاریخ دوم تا چهارم بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

نشست اول با عنوان « ساختار نوین مطالعات حدیثی» با حضور، حجت الاسلام و المسلمین محمد الهی خراسانی در تاریخ ۲ بهمن ـ ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ و نشست دوم  با موضوع«عرصه‌‌های نوین حدیث‌‌پژوهی» با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی مهریزی در تاریخ ۲ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ تدارک دیده شده است.

«چالش‌‌های سندپژوهی» عنوان سومین نشست است که با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم رحمان ‌ستایش در تاریخ ۳ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ برگزار می‌شود.

همچنین چهارمین و پنجمین نشست با عناوین «چالش‌های متن‌‌پژوهی» و «درآمدی بر روش‌‌شناسی حدیث‌پژوهی مستشرقان» با حضور حجج اسلام و المسلمین عبدالهادی مسعودی و دکتر علی راد؛ مسئول نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در تاریخ ۴ بهمن ساعات  ۱۶ تا ۱۷:۳۰ و ۱۸:۳۰ تا ۲۰ تدارک دیده شده است.

گفتنی است، ثبت نام در  مجموعه نشست‌های مشق حدیث‌پژوهی از تاریخ ۲۷ دیماه از طریق: paziresh.dte.ir امکان پذیر می‌باشد و همچنین گواهی معتبر برای حاضرانی که ثبت نام کرده‌اند صادر خواهد شد.

Add new comment:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید