حضور بنیاد پژوهشهای اسلامی با 9 هزار جلد اثر فارسی و عربی در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران

بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی با 9 هزار جلد اثر فارسی و عربی در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور فعالی یافته است.
۱۴۰۱/۰۲/۲۳

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در کنار سایر موسسات فرهنگی کشور در این نمایشگاه حضور یافته و به عرضه محصولات و آثار خود می‌پردازد.

این محصولات در بخش ناشران عمومی سالن شبستان راهروی ۲۷ و در غرفه‌ای به مساحت ۲۰۰ متر با همکاری و حضور بنیاد پژوهشهای اسلامی، شرکت به‌نشر، مرکز قرآن کریم، موسسه آفرینش‌های هنری، دانشگاه علوم اسلامی و موسسه جوانان به مخاطبان عرضه و معرفی می‌شود.

بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی نیز در این غرفه با عرضه ۳۵۰ عنوان کتاب فارسی در ۷ هزار جلد کتاب در موضوعات اخلاق و تربیت اسلامی، مطالعات قرآنی، علم حدیث، اصول فقه ، سیره و فرهنگ اهل بیت، کلام، تاریخ اسلام، فرهنگ و سیره رضوی، سادات و مفاخر اسلام، ادیان و عرفان، هنر و معماری اسلامی حضور فعالی دارد.

همچنین در بخش آثار خارجی در غرفه‌ای به وسعت ۴۸ متر به همراه معاونت امور بین‌الملل سازمان علمی و فرهنگی و مدیریت امور زائران غیر ایرانی با عرضه ۸۰ عنوان کتاب در ۲ هزار جلد به زبان عربی در موضوعات مطالعات قرآنی، علم حدیث، اصول فقه ، سیره و فرهنگ اهل بیت، کلام، تاریخ اسلام و... آثار خود را عرضه کرده است.

Add new comment:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید